Kierowca osobówki ściął latarnię na Piłsudskiego w Starachowicach [GALERIA]

2022-12-02 10:03
Kierowca osobówki ściął latarnię na Piłsudskiego w Starachowicach
Autor: Bartosz Manicz Kierowca osobówki ściął latarnię na Piłsudskiego w Starachowicach

Przed godziną 10. na ulicy Piłsudskiego w Starachowicach doszło do kolizji. 19-letni mężczyzna kierujący osobowym Volkswagenem uderzył w przydrożną latarnię. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe. Marznące opady sprawiły, że na drogach w regionie świętokrzyskim jest bardzo ślisko, musimy zdjąć nogę z gazu.

Do kolizji doszło w piątkowe przedpołudnie na ulicy Piłsudskiego w Starachowicach. Kierujący osobowym Volkswagenem, 19-letni mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w przydrożną latarnię. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało, po przebadaniu alkomatem okazało się, że był trzeźwy. 19-latek został ukarany mandatem - powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Do podobnego zdarzenia doszło dzisiaj (2 grudnia) przed 9:00 w miejscowości Mirzec-Malcówki. Tam 49-letni kierowca Volkswagena wjechał do rowu.

Piątkowy poranek przywitał się z nami tak zwaną "szklanką". Na drogach i chodnikach w Starachowicach jest bardzo ślisko. Do końca dnia musimy liczyć się z kolejnymi opadami marznącego deszczu. Trudne warunki na drogach powiatu starachowickiego mogą się utrzymać nawet do jutrzejszego poranka, zwłaszcza że nie zanosi się na dodatnią temperaturę. Dopiero jutro przed południem sytuacja ma się poprawić, w sobotę termometry w Starachowicach wskażą 3 stopnie na plusie.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czy starsze osoby są zagrożeniem dla ruchu

Pytanie 1 z 1
Czy starsze osoby są zagrożeniem dla ruchu na ulicach?
Tłumy na Poznańskim Jarmarku Świątecznym 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE