Jest w czym wybierać! Trwa Pchli Targ w Starachowicach [ZDJĘCIA]

2022-07-02 12:06
Pchli Targ Starachowice 02.07.2022
Autor: Ewa Jędrasik Pchli Targ Starachowice 02.07.2022

Porcelanowe figurki, instrumenty muzyczne, obrazy, zegary, płyty winylowe i wiele innych drobiazgów - na starachowicki Rynek powrócił Pchli Targ. Wydarzenie wśród mieszkańców Starachowic cieszy się dużym powodzeniem. Dziś (02.07) jest w czym wybierać. Zobaczcie!

Jest w czym wybierać! Pchli Targ w Starachowicach

W sobotę, 2 lipca na Rynku w Starachowicach odbywa się kolejna edycja Pchlego Targu. Organizatorem wydarzenia tradycyjnie jest starachowicki Park Kultury. Macie czas do godziny 15!

Starachowiczanie pokochali Pchli Targ czego dowodem są reakcje mieszkańców naszego miasta, którzy z samego rana pojawili się na Rynku.

  • Na dzisiejszym Pchlim Targu są piękne, niespotykane rzeczy. Cieszymy oczy ponieważ jest co oglądać i kupić. Interesują mnie starocie, zwłaszcza porcelanowe.
  • Na moim celowniku są też szklaneczki, kubeczki i płyty winylowe, które są w tym momencie modne i wracają do łask.
Pchli Targ Starachowice 02.07.2022
Autor: Ewa Jędrasik

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE