Już niebawem Festiwal Kolorów w Starachowicach. Sprawdźcie kiedy

2021-07-19 9:33 aj
KOLORY
Autor: pixabay

Festiwal Kolorów to jedno z najciekawszych wakacyjnych wydarzeń. Co roku zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę różnokolorowych proszków tworzących wielką chmurę barw, przyciąga mnóstwo osób! Jak będzie w Starachowicach? Przekonacie się o tym już 24 lipca. Tego dnia o godzinie 17:30 na polanie obok Galardi odbędzie się Wielkie Święto Kolorów.

Festiwal Kolorów to największa kolorowa impreza w Polsce! W darmowym wydarzeniu biorą udział zarówno najmłodsze, jak i najstarsze osoby. Wszyscy tańczą, śpiewają i doskonale się bawią wyrzucając kolory w powietrze. Polecamy!

Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę - czytamy na fanpage organizatora wydarzebnia - Kolor Fest. Przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ’ów. Pamiętajcie, im więcej ludzi tym lepszy klimat. Kolor Fest jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

kolory
Autor: pixabay

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE