Dentobus w Starachowicach. Gdzie i kiedy się pojawi?

2022-06-29 16:18
Dentobus w Starachowicach
Autor: pixabay Dentobus w Starachowicach

Dentobus - mobilny gabinet stomatologiczny przyjedzie do powiatu starachowickiego. Przez dwa dni, tj. 11 i 12 lipca w godz. 9.00- 15.00 będzie dostępny przy ul. Grzybowej 1 w Starachowicach.

Dentobus w Starachowicach. Gdzie i kiedy się pojawi?

Kto będzie mógł z niego skorzystać?

Będą mogły z niego skorzystać dzieci i młodzież do 18 roku życia. Nowocześnie wyposażony gabinet służy młodym pacjentom nieodpłatnie, a koszty świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia stomatologicznego pokrywane są ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia - informuje Powiat Starachowice.

W trakcie wizyty możliwe jest lakowanie zębów, przeprowadzenie fluoryzacji, wykonanie RTG, jak również specjalistyczne leczenie. Dodatkowo specjaliści położą nacisk na edukację i instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej u najmłodszych.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE