drzewa

i

Autor: UM Starachowice

Dęby, lipy i klony. Ponad 100 drzewek posadzili uczniowie starachowickiej "jedenastki"

2022-10-19 11:46

Za nami kolejna lekcja ekologiczna na terenie naszego miasta połączona z sadzeniem nowych drzew. Tym razem w akcję zaangażowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, którzy aktywnie włączają się w działania promujące ekologię.

Dęby, lipy i klony. Ponad 100 drzewek posadzili uczniowie starachowickiej "jedenastki"

Uczniowie klasy 8 c ze Szkoły Podstawowej nr 11 wiedzą jak należy sadzić drzewa i dbać o ich prawidłowy rozwój. Młodzież udowodniła to podczas lekcji ekologicznej organizowanej przez Referat Ochrony Środowiska i Spółdzielnię Socjalną „Starachowiczanka”.

drzewa

i

Autor: UM Starachowice

Uczniowie z „jedenastki”, czyli starachowickiej Eko-Szkoły, posadzili łącznie 130 sadzonek drzew. Wspólnie ze swoimi nauczycielami Anną Banaczkowską i Katarzyną Wojciechowską w lasku u zbiegu ulic Leśnej i Kościelnej posadzili dęby, lipy, a także sadzonki klona jawora oraz klona zwyczajnego.

Sadzonki zostały przekazane przez Nadleśnictwo Starachowice.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Akcja "Daj włos" w Starachowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE