Czy do Starachowic zapuka siarczysta zima, czy będzie wiosennie? Prognoza pogody na drugą połowę ferii zimowych

2020-02-03 14:43
Będzie zima?
Autor: Bartosz Manicz

Tegoroczne ferie zimowe póki co są tylko z nazwy. Za nami niemal wiosenny weekend. W sobotę starachowickie termometry pokazywały grubo ponad 10 stopni. Jaki szykuje się drugi tydzień ferii? Mogą nas postraszyć delikatne zimowe akcenty, ale rewolucji synoptycy się nie spodziewają.

Zima jeśli się pojawi, to w łagodnym wydaniu i dosłownie na moment. Największe szanse na opady białego puchu pojawią się w czwartek, ale na zabielenie się krajobrazów szanse będą niewielkie. Musimy za to przygotować się na spory mróz. W piątkowy poranek lokalnie pojawi się -8 stopni.


Cieplejsze powietrze napłynie do nas podczas weekendu, słupki termometrów będą oscylować w okolicach 5 stopni na plusie. Zdaje się że dzieciaki które zostały w mieście zamiast jazdy na sankach będą musiały skorzystać z ofert miejskich placówek. Przyszły tydzień wstępnie zapowiada się ponury, mokry ale ciepły. O prawdziwej zimie nadal nie ma mowy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE