OŚWIADCZYNY na Balu Studniówkowym. Wzruszający moment zarejestrowała kamera! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-01-18 12:00
 Agata i Patryk parą są od 5 lat
Autor: Max Ciszek Agata i Patryk parą są od 5 lat

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Bal studniówkowy i ... oświadczyny. Tak było podczas balu w ZDZ w Starachowicach. Patryk Zakrzewski oświadczył się Agacie Świtoń. Para jest ze sobą od 5 lat. Wszyscy lubimy takie historie! Zobaczcie zdjęcia z tych wyjątkowych chwil.

Bal studniówkowy w starachowickim ZDZ-cie i ... oświadczyny! Agata i Patryk parą są od 5 lat

Bal studniówkowy w starachowickim ZDZ-cie odbył się 15 stycznia 2022 roku. Tego dnia Agacie Świtoń oświadczył się Patryk Zakrzewski. Dla dziewczyny była to mega niespodzianka. Zobaczcie zdjęcia!

Znamy się od gimnazjum w zeszłym roku wybiła nam 5 rocznica związku - opowiada nam Agata. O zaręczynach rozmawialiśmy dość długo, ale mimo wszystko nie spodziewałam się, że będzie to akurat na studniówce. Było to dla mnie bardzo duże zaskoczenie - dodaje dziewczyna. Ślub planujemy za około 4 lata. Kocham go za to, że czuję się przy nim bezpiecznie jak przy nikim innym. Patryk jest bardzo kochaną i troskliwą osobą - dodaje Agata.

Patryk jest nam bardzo bliski, traktujemy go już jak członka rodziny - mówi mama Agaty, Katarzyna Świtoń. W grudniu minęło 5 lat jak się spotykają. Młodzi planują ślub za 4 lata, jak będzie czas pokaże - dodaje Pani Katarzyna.

My Agacie i Patrykowi życzymy szczęścia i dużo miłości!!!

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE