Iga Świątek - mecz na żywo

Autor: Rex Features/East News

Świątek - Sakkari: dzisiaj na żywo. O której mecz? Wynik i transmisja

2021-06-09 10:41

Mecz Igi Świątek dzisiaj to starcie z Marią Sakkari o półfinał French Open 2021. Iga Świątek broni tytułu mistrzyni Rolanda Garrosa i będzie faworytką w meczu na korcie centralnym w Paryżu. Nasza tenisistka nie przegrała jeszcze seta i wszyscy kibice w Polsce liczą na jej kolejne zwycięstwo. Kiedy gra Iga Świątek? O której transmisja na żywo? Najważniejsze informacje na temat meczu Świątek - Sakkari znajdziecie poniżej.

O której dzisiaj gra Iga Świątek ćwierćfinał w grze indywidualnej? Takie pytanie zadają sobie kibice tenisa, którzy śledzą poczynania zawodniczki z Raszyna. A trzeba przyznać, że Polka prezentuje światowy poziom i pewnie kroczy po obronę tytułu. Iga Świątek W Paryżu jest niepokonana od 11 meczów, w których nie straciła nawet seta! O półfinał tegorocznego Rolanda Garrosa powalczy z Greczynką Marią Sakkari.

Mecz Igi Świątek na żywo dzisiaj - o której godzinie?

Iga Świątek - Maria Sakkari dzisiaj (9.06.2021) w Paryżu na korcie centralnym około godziny 13:00.

Mecz Igi Świątek na żywo - transmisja online i TV

Transmisje na żywo z Rolanda Garrosa 2021 można oglądać w telewizji na antenie Eurosport oraz online w Eurosport Player - usługa dostępna po wykupieniu abonamentu. Mecz Świątek - Sakkari to piąta runda turnieju French Open 2021. Wynik tego spotkania uzupełnimy w tym miejscu tuż po ostatniej piłce meczowej.

Iga Świątek - wyniki na French Open 2021

Roland Garros 2021 Iga Świątek rozpoczęła od zwycięstwa nad Słowenką Kają Juvan (6:0, 7:5). W drugiej rundzie nasza zawodniczka pewnie i szybko pokonała Szwedkę Rebeccę Peterson (6:1, 6:1). W trzeciej rundzie Iga Świątek wygrała z Estonką Anettą Kontaveit (31 miejsce w rankingu WTA). W 1/8 finału Rolanda Garrosa Polka trafiła na osiemnastoletnią Ukrainkę Martę Kostiuk. Po pięknym widowisku lepsza okazała się Polka (6:3, 6:4). Ale to nie wszystko. Iga Świątek rywalizuje także w grze podwójnej. Jej partnerką jest Amerykanka Bethanie Mattek-Sands. Rozstawione z numerem 14. pewnie dotarły do półfinału debla.

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!