Polska - Włochy WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI, STATYSTYKI, TABELA

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Włochy WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI, STATYSTYKI, TABELA

Polska - Włochy 11.10.2020 WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI, GOLE, STATYSTYKI, TABELA

2020-10-11 22:36

Holandia - Polska 11 października 2020 to trzeci pojedynek naszej reprezentacji w ramach nowego sezonu Ligi Narodów. Jak wyglądał mecz? Co się działo na boisku? Informacje o meczu Polska - Holandia 11.10.2020 znajdziecie na ESKA.pl!

1. WYNIK: Polska 0-0 Włochy
  2. Polska - Włochy 11.10.2020 - SKRÓT WIDEO, BRAMKI
  3. Polska - Włochy 11.10.2020 - STATYSTYKI
  4. Polska - Włochy 11.10.2020 - TABELA

Polska - Włochy 11.10.2020 wynik, skrót wideo, bramki i statystyki. Jak wyglądał mecz Polska Włochy 11 października? Co działo się podczas meczu Polska Włochy na żywo? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, ponieważ znajdziecie je w tym miejscu. Szczególnie te kwestie interesują osoby, które przegapiły spotkanie, a chcą wiedzieć, jak nasza reprezentacja poradziła sobie w walce o punkty w fazie grupowej Ligi Narodów. Włosi rywalizowali już z nami rok temu, podczas pierwszej edycji LN. Wówczas spotkanie w Bolonii zakończyło się remisem 1:1, a bramkę strzelił Piotr Zieliński. Rewanż w Chorzowie zakończył się zwycięstwem naszych rywali, a wszystko to po bramce Birghiego w 90. minucie. Jak było tym razem? Czy Polska - Włochy 11 października 2020 był dla nas szczęśliwy?

WYNIK: Polska 0-0 Włochy

Pierwsze 15 minut to płynna gra naszej reprezentacji. Piłkarze Brzęczka kontrolowali grę i starali się płynnie rozgrywać piłkę. Na szczególne pochwały zasługuje Klich, który kilka razy odebrał piłkę i ruszał z kontratakiem. Pochwała również dla Sebastiana Walukiewicza, który zastępuje na obronie Jana Bednarka. Zdecydowanie, jeśli Walukiewicz dalej będzie tak grał w defensywie, to Bednarek może mieć problem w walce o pierwszy skład. Robert Lewandowski jest postrachem Włochów. Ewidentnie czują respekt przed najlepszym piłkarzem sezonu 2019/2020. Najniższą notę należy przypisać Grzegorzowi Krychowiakowi, który kilka razy doprowadził do tego, że Włosi mieli groźne sytuacje.

W drugiej połowie częściej przy piłce byli Włosi. Nie oznacza to, że Polacy nie stwarzali sobie okazji. Najgroźniejszą sytuację stworzył pędzący prawym skrzydłem Moder. Swój rajd zakończył groźnym, ale niestety wybronionym strzałem. Zaskoczeniem było, gdy w 82 minucie z boiska zszedł Robert Lewandowski. Trener, Jerzy Brzęczek, chce oszczędzić polskiego napastnika na kolejne spotkanie z Bośnią i Hercegowiną.

• Strzały - 4:15
  • Strzały w światło bramki - 3:3
  • Zablokowane strzały - 1:7
  • Spalone - 3:2
  • Posiadanie piłki - 40%-60%
  • Podania - 338 - 577
Czy Jerzy Brzęczek to odpowiedni selekcjoner dla reprezentacji Polski?

Polska - Włochy 11.10.2020 - SKRÓT WIDEO, BRAMKI

Skrót wideo Polska - Włochy 11 października 2020 znajdziecie na oficjalnej sportowej stronie internetowej Telewizji Polskiej. Właśnie ta stacja pokaże transmisję narodowego meczu na żywo.

Polska - Włochy 11.10.2020 - STATYSTYKI

Statystyki meczu Polska - Włochy nie są dla nas korzystne. Na 16 meczów, Włosi wygrali z Polską 6 razy i 7 razy zremisowali. Polska w potyczkach z tym rywalem ma zaledwie 3 zwycięstwa. Ostatnie w 2003 roku, na Stadionie Wojska Polskiego. Wówczas strzelcami byli: Jacek Bąk, Tomasz Kłos i Jacek Krzynówek.

Polska - Włochy 11.10.2020 - TABELA

Jak wygląda tabela Ligi Narodów 2020? Polska - Włochy to w sumie trzeci mecz naszej reprezentacji w trwającej Lidze Narodów. Aktualna tabela wygląda następująco:

1. Włochy - 3 mecze / 5 punktów / 2:1
  2. Holandia - 3 mecze / 4 punkty / 1:1
  3. Polska - 3 mecze / 4 punkty / 2:2
  4. Bośnia i Hercegowina - 3 mecze / 2 punkty / 2:3