Filip Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk: WYNIK walki Fame MMA 16. Kto wygrał?

2022-11-05 21:56
Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
Autor: FAME MMA

Wynik walki Filipek - Daro Lew na Fame MMA 16 budzi ciekawość internautów. Kto wygrał 5 listopada 2022 w Gliwicach? Jak wyglądała walka Filipa Marcinka z Dariuszem Kaźmierczukiem? Dajemy Wam znać na naszej stronie!

Spis treści

  1. Filipek - Daro Lew: wynik walki Fame MMA 16
  2. Filipek - Daro Lew: walka Fame MMA 16

Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk: wynik walki Fame MMA 16 podrzucamy w tym miejscu. Internauci, którzy nie mogli oglądać PPV Fame MMA 16 zastanawiają się, czy Daro Lew odniósł swoją dwunastą porażkę w zawodowej karierze. Z drugiej strony są ciekawi, jak poradził sobie Filip Marcinek. Ten ma za sobą porażkę po zaciętej walce z Amadeuszem Roślikiem. Zawodnicy uzgodnili przed galą, ze zawalczą w formule K1.

Filipek - Daro Lew: wynik walki Fame MMA 16

Wynik walki Filipek - Daro Lew na Fame MMA 16 poznaliśmy przed godziną 22:00. Zwycięzcą pojedynku po dwóch minutach i 54 sekundach rundy 1 w K1 przez techniczny nokaut wygrał Filip Filipek Marcinek!

Filipek - Daro Lew: walka Fame MMA 16

  • RUNDA 1: Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk (K1)

Walka rozpoczęła się od lewego sierpowego ze strony Filipka, ale poszedł on w powietrze. Daro Lew od pierwszych sekund skupiony, czeka, na swoją okazję. Filipek zaserwował serię ciosów, ale ustał Marcinek! Choć krew na jego twarzy jest już widoczna. Raper próbuje skrócić dystans, ale Daro sprytnie unika ciosów.

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 16. Kto wygrał Fame MMA 16, 5.11.2022? [WYNIKI]

Dariusz Kaźmierczuk na 50 sekund przed końcem zaserwował back-fist, ale chwilę później Filipek zadał cios i powalił Daro Lwa! Mieliśmy liczenie! Chwilę później Kaźmierzczuk wstał, ale ponownie ruszył Marcinek i celnie trafił swojego rywala. Ponownie liczenie, ale już sędzia zdecydował się przerwać pojedynek! Chwiał się na nogach Daro Lew.

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60
Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze