Fame MMA 21.07.2023 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA Friday?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 21.07.2023 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA Friday?

FREAK-FIGHTY

Fame MMA 21.07.2023 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA Friday?

2023-07-22 0:52

Fame MMA Friday Arena 21 lipca 2023 - wyniki walk na żywo są zaskakujące czy raczej wygrali faworyci? Kto wygrał na Fame MMA 21.07.2023? Piątkowa odsłona gali przejdzie do historii, a wszystko to za sprawą faktu, iż to zupełnie nowy projekt dobrze znanej federacji, a oprócz tego zakontraktowani zostali topowi raperzy i influencerzy. Wśród nich Kubańczyk, Alberto czy Marcin Dubiel. Jak prezentują się wyniki Fame MMA Friday Arena 1? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA Friday Arena 21.07.2023 - wyniki wszystkich walk na żywo
 2. Fame MMA 21 lipca 2023 - kto wygrał? WYNIKI

Fame MMA Friday Arena 21.07.2023 - wyniki wszystkich walk na żywo podrzucimy z myślą o osobach, które nie mogą oglądać gali, a są ciekawe rozstrzygnięć. Zastanawiacie się, kto wygrał Fame MMA 21 lipca 2023? Szukacie pełnej rozpiski z tym, jak wyglądają wyniki Fame MMA Friday Arena 2023 online? Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliście oglądać Fame MMA Friday Arena na żywo, to dobrze trafiliście. Fanów walk influencerów najbardziej interesuje rezultat pojedynku wieczoru. W nim Kubańczyk został zestawiony z 19 centymetrów wyższym od siebie Alberto. Obaj przed walką byli pewni swoich umiejętności. Zresztą tak jak Marcin Dubiel, który był bardzo zainteresowany pojedynkiem z Amadeuszem Roślikiem. Ostatecznie organizatorzy zdecydowali, że stoczy walkę z Marcinem Filipkiem, który w pojedynku z Robertem Karasiem pokazał ogromne umiejętności, a przede wszystkim odporną na uderzenia twarz. W czasie konferencji prasowej Boxdel i Wojtek Gola odnieśli się do faktu, że coraz więcej starć na ich galach organizowanych jest w formule K-1. Według włodarzy jest ona bardziej interesująca niż mieszane sztuki walki.

Fame MMA Friday Arena 2023 KOLEJNOŚĆ WALK. Kiedy i o której godzinie walki 21.07.2023?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Fame MMA Friday Arena 21.07.2023 - wyniki wszystkich walk na żywo

Wyniki Fame MMA Friday 21 lipca 2023 na żywo podrzucimy w tym miejscu, a to wszystko z myślą o fanach pojedynków freak-fightowych, którzy z różnych względów, czy też powodów nie mogli oglądać gali. Zastanawiacie się, kto wygrał walki na Fame MMA 21.07.2023? Jak prezentują się wyniki Fame MMA Friday Arena live? Pamiętajcie, iż oprócz samych rezultatów, a także informacji o tym, jak zakończyły się poszczególne starcia prowadziliśmy dla was Fame MMA Friday Arena live relację na żywo. Za jej sprawą dokładniej poznacie wyniki Fame MMA i dowiecie się, co jak wyglądała gala we Wrocławiu.

 1.  ̶P̶i̶o̶t̶r̶ ̶E̶d̶z̶i̶o̶ ̶B̶y̶l̶i̶n̶a̶ - Kornel Koro Regel: jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą jest Kornel Koro Regel.
 2. Aleksandr Sasha Muzheiko - ̶D̶a̶w̶i̶d̶ ̶M̶a̶l̶c̶z̶y̶ń̶s̶k̶i̶: wygrana Aleksandra Muzheiko przez TKO w 2. rundzie.
 3.  ̶O̶l̶g̶a̶ ̶N̶a̶n̶a̶m̶i̶ ̶C̶h̶a̶n̶ ̶S̶a̶ł̶a̶c̶k̶a̶ - Elizabeth Lizi Anorue: wygrana Elizabeth Lizi Anorue przez jednogłośną decyzję sędziów!
 4. Piotr Tybori Tyburski - Tomasz Zadyma Gromadzki: Większościowy remis!
 5. Dominik Jaxu Jax - ̶A̶d̶r̶i̶a̶n̶ ̶M̶e̶d̶u̶s̶a̶ ̶S̶a̶l̶a̶m̶o̶n̶: jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą jest Dominik Jaxu Jax.
 6. Piotr Świr Świerczewski - ̶D̶a̶r̶i̶u̶s̶z̶ ̶D̶a̶r̶o̶ ̶L̶e̶w̶ ̶K̶a̶ź̶m̶i̶e̶r̶c̶z̶u̶k̶: wygrana Piotra Świerczewskiego przez kontuzję rywala.
 7. Michał Wampir Pasternak - ̶P̶a̶w̶e̶ł̶ ̶K̶s̶i̶ę̶ż̶n̶i̶c̶z̶k̶a̶ ̶T̶y̶b̶u̶r̶s̶k̶i̶: przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał Michał Wampir Pasternak.
 8. Jose Josef Bratan Simao - ̶K̶u̶b̶a̶ ̶N̶o̶w̶a̶c̶z̶k̶i̶e̶w̶i̶c̶z̶: wygrana Josefa Bratana przez TKO w 2. rundzie.
 9.  ̶F̶i̶l̶i̶p̶ ̶F̶i̶l̶i̶p̶e̶k̶ ̶M̶a̶r̶c̶i̶n̶e̶k̶ - Marcin Dubiel: wygrana Marcina Dubiela przez jednogłośną decyzję sędziów.
 10.  ̶A̶l̶b̶e̶r̶t̶o̶ ̶S̶i̶m̶a̶o̶ - Jakub Kubańczyk Flas: wygrana Jakuba Kubańczyka Flasa przez nie jednogłośną decyzją sędziów.

Fame MMA 21 lipca 2023 - kto wygrał? WYNIKI

Zwycięzcy walk na Fame MMA Friday Arena będą szczęśliwi po swoim pojedynku. Kilka tygodni przygotowań nie poszło na marne i teraz można udać się na chwilowy odpoczynek po to, by za miesiąc lub dwa podpisać kolejny kontrakt. Przegrani na pewno poczują irytację, a może nawet złość na siebie. Wiele gwiazd po stoczonym pojedynku może potrzebować dłuższej przerwy od walk w okrągłej klatce. Kto wygrał na pierwszej gali Fame Friday Arena 2023? Rezultaty opublikujemy w tym miejscu.

 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 1: Kornel Koro Regel
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 2: Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 3: Elizabeth Lizi Anorue
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 4: Piotr Tybori Tyburski & Tomasz Zadyma Gromadzki
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 5: Dominik Jaxu Jax
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 6: Piotr Świerczewski
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 7: Michał Wampir Pasternak
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 8: Josef Bratan
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 9: Marcin Dubiel
 • Fame MMA Friday Arena - zwycięzca 10: Jakub Kubańczyk Flas

Fame MMA Friday Arena 1 PPV: CENA. Ile kosztuje i gdzie oglądać Fame 21.07.2023 live?