Amadeusz 'Ferrari' Roślik - Fame MMA, waga, wzrost, kim jest, kariera, Instagram

2021-05-15 15:20 Adam Bysiek
Amadeusz 'Ferrari' Roślik
Autor: Tomasz Kudala/REPORTER

Amadeusz 'Ferrari' Roślik - Fame MMA, waga, wzrost, kim jest, kariera, Instagram. Właśnie tych informacji o tym popularnym zawodniku Fame MMA poszukują internauci, którzy śledzą sportowe poczynania boksera. Udało nam się skompletować najistotniejsze liczby i dane, które dotyczą jego osoby. Jeśli jesteście ciekawi kim dokładnie jest Ferrari, to koniecznie przeczytajcie cały artykuł aż do samego końca.

Amadeusz 'Ferrari' Roślik - waga, wzrost, kim jest, kariera, Instagram to rzeczy, które najbardziej interesują fanów Fame MMA. Kolejne starcia w oktagonie w ramach Fame MMA zbliżają się wielkimi krokami. To idealny czas na to by poznać tego, któremu udział w wydarzeniu umożliwił naprawdę głośną i spektakularna karierę.

Amadeusz Ferrari' Roślik - waga, wzrost

Amadeusz 'Ferrari' Roślik dzielnie walczy niemalże od samego początku w federacji Fame MMA, a waga i wzrost zawodnika w tym sporcie, to najważniejsze elementy, które predysponują do wygranej. Ferrari aktualnie waży 83 kilogramy. Zawodnik jest stosunkowo wysoki, ponieważ mierzy aż 178 centymetrów wzrostu. Amadeusz "Ferrari" Roślik jest jednym z tych wojowników, którzy na ringu dają z siebie 125% i wykorzystują swoją obecność w federacji tak, aby było o nich jak najgłośniej. Zawodnik pomimo hartu ducha przegrał kilka pojedynków, ale zdecydowana ich większość zakończyła się jego sukcesem.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Kim jest Amadeusz 'Ferrari' Roślik? Kariera

Jak przebiegała jego kariera? Mężczyzna jest aspirującym youtuberem, który na swoim kocie zgromadził około 90 tysięcy subskrybentów. Jest nadal aktywny w mediach i mediach społecznościowych oraz można go zobaczyć na ringu w ramach walk w Fame MMA.

Jego kariera rozpoczęła się od utworzenia kanału na YouTube, gdzie publikował filmiki związane z tematyką sportów walki i boku. Chwilę później został zaproszony przez organizatorów Fame MMA do współpracy. Aktualnie mężczyzna cieszy się sporą popularnością wśród młodych fanów.

Amadeusz 'Ferrari' Roślik - Instagram

Amadeusz 'Ferrari' Roślik ma konto w aplikacji Instagram. To właśnie w tym miejscu udało mu się uzbierać rzeszę 266 tysięcy followerów. Na jego koncie znajduje się sporo fotografii z codziennych treningów, ale też zdjęcia z życia prywatnego, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród fanów.

Najnowsze