Zabrze Summer Festiwal powraca po pandemicznej przerwie!

2022-07-06 11:03
Zabrze Summer Festiwal
Autor: Um Zabrze

Po pandemicznej przerwie wraca Zabrze Summer Festiwal. Koncerty będą odbywać się na parkingu pomiędzy ratuszem i centrum handlowym Platan.

Muzyczna energia ogarnie całe miasto! Po dłuższej przerwie powraca Zabrze Summer Festiwal. W tym roku na scenie pojawią się gwiazdy takie jak Kamil Bednarek, Michał Wiśniewski czy Zenek Martyniuk. Na uczestników czeka także strefa gastronomiczna.

- Koncerty będą się odbywały na terenie parkingu pomiędzy ratuszem, a CH Platan w Zabrzu. Pełen program znajduje sie na stronie www.miastozabrze.pl - mówi Dawid Wowra z zabrzańskiego ratusza.

Zabrze Summer Festiwal jest jednym z wydarzeń artystycznych przygotowanych dla mieszkańców Zabrza i gości w ramach jubileuszu 100-lecia nadania Zabrzu praw miejskich. Wstęp na festiwalowe koncerty jest bezpłatny.

Ola Grochowska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE