Zabrze: Pobili obywatela Ukrainy i zabrali mu telefon. Rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA]

2020-11-03 13:38

Policjanci z Zabrza proszą internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn podejrzanych o pobicie obywatela Ukrainy i zabranie mu telefonu. Agresorzy zostali uwiecznieni na zdjęciach z monitoringu. Jeśli ich rozpoznajesz, daj znać policji.

ESKA XD #008

Zabrze: Pobili i okradli obywatela Ukrainy

Policjanci z Zabrza proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kilku mężczyzn, którzy są podejrzewani o pobicie 6-letniego obywatela Ukrainy. Sprawcy mieli napaść nagle na cudzoziemca, pobić go i zabrać mu telefon komórkowy marki Meizu M6 . Do zdarzenia doszło 27 czerwca przed sklepem na ulicy Szczęści Boże 6 w Zabrzu.

- Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z zabrzańską policją pod nr tel. 47 8543 255, 47 8543 266, lub najbliższą jednostką Policji – 997. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość. - informuje zabrzańska policja.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE