Zabrze będzie mieć nowy bar z kebabem. Otwiera go Lukas Podolski

2022-12-31 13:35
Zabrze będzie mieć nowy bar z kebabem. Otwiera go Lukas Podolski
Autor: Archiwum Zabrze będzie mieć nowy bar z kebabem. Otwiera go Lukas Podolski

Według informacji podanych przez portal slazag.pl, w niedługim czasie w Zabrzu zostanie otwarty nowy bar z kebabem. I ten będzie wyjątkowy, bowiem jego właścicielem ma być Lukas Podolski, piłkarz Górnika Zabrze.

Jak wieść gminna niesie, Zabrze ma mieć kolejny bar z kebabem. Co ważne, bar, który będzie otwarty przez samego Lukasa Podolskiego - Mistrza Świata w piłce nożnej, obecnie piłkarza Górnika Zabrze. To poniekąd nie zaskakuje, bowiem Lukas Podolski jest właścicielem sieci barów z kebabem Mangal Döner. Pierwszy bar tej sieci ma powstać - co naturalne w Zabrzu. Jak podaje slazag.pl, lokal ma powstać w miejscu, gdzie przez 25 lat funkcjonował McDonald's w centrum Zabrza przy pl. Wolności. 

Firma, której udziałowcem jest Podolski, jako jedyna wzięła udział w przetargu na wynajem lokalu, a obecnie - jak informuje slazag.pl, trwa jego remont. 

Mangal Döner to niemiecka siec barów kebab, których z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej. Udziałowcem jest Lukas Podolski. Poza siecią barów z kebabem ma też firmę odzieżową i lodziarnie. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE