Żabka Nano w Katowicach. W centrum powstanie trzeci bezobsługowy sklep sieci

2022-12-21 11:59
Żabka Nano
Autor: Materiały prasowe

W Galerii Supersam w samym centrum miasta ma powstać Żabka Nano. Będzie to trzeci sklep tego typu w Katowicach. Umożliwia zakupy bez kolejek, kas i gotówki.

O tym, że w Katowicach ma powstać trzecia Żabka Nano, poinformował jako pierwszy portal 24kato.pl. Ale co to sklep?

Żabka Nano to samoobsługowy sklep otwarty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Format ten stanowi odpowiedź sieci na zapotrzebowanie klientów, by zakupy zrobić szybko, bez kas i bez gotówki.

Co oznacza, że aby skorzystać z oferty sklepu, trzeba mieć zainstalowaną aplikację Żappka z podpiętą kartą płatniczą. "Po zarejestrowaniu się wystarczy wejść, wziąć pożądany produkt i wyjść, a płatność dokona się automatycznie" - przeczytamy na stronie internetowej sieci Żabka.

Kupienie produktu bez żadnego skanowania jest możliwe dzięki systemowi kamer zamontowanych w Żabkach Nano. Dzięki zastosowaniu odpowiednich algorytmów i technologii urządzenia są w stanie rozpoznać zdjęte z półek produkty. Tym samym mogą naliczyć odpowiednią kwotę i pobrać ją za pomocą aplikacji Żappka Pay.

Żabki Nano powstają zwykle w miejscach, gdzie nie ma możliwości otwarcia standardowego sklepu. Format ten sprzyja nietypowym lokalizacjom jak biura i szpitale, a dostępna oferta jest wówczas dopasowywana do potrzeb potencjalnych klientów. Co za tym idzie, asortyment bywa dosyć ograniczony.

Trzeci sklep Żabka Nano w Katowicach

W Katowicach istnieją już dwa sklepy Żabka Nano. Pierwszy otwarto na początku tego roku przy ul. Warszawskiej 26, drugi stoi przy ul. Uniwersyteckiej 20.

Teraz w stolicy województwa śląskiego ma powstać trzeci sklep tego typu. Jak informuje portal 24kato.pl, będzie mieścić się na parterze Galerii Supersam, obok Empiku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi oficjalne otwarcie ani co dokładnie znajdzie się w asortymencie. Sieć nie podała dokładnej daty, ale możemy się spodziewać, że nastąpi to w przyszłym roku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE