Piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz z piłką

Wyrównany remis GKS Jastrzębie z Hutnikiem Kraków

2024-02-24 16:18

W 21. kolejce II Ligi odbył się mecz pomiędzy Hutnikiem Kraków a GKS-em Jastrzębie. Spotkanie rozpoczęło się w sobotę 24 lutego o godz. 13 na stadionie w Krakowie. Po emocjonującym i pełnym napięcia meczu drużyny zremisowały.

Przebieg spotkania

W emocjonującym meczu Hutnik Kraków kontra GKS Jastrzębie, który odbył się w Krakowie, gospodarze nie zdołali pokonać naszej drużyny. W 28 minucie to niesamowity Chmarek wpakował piłkę do bramki, dając GKS Jastrzębie prowadzenie 1:0! To było coś niesamowitego!

W drugiej połowie obie drużyny dokonały wielu zmian personalnych. W 63 minucie zawodnik Urbańczyk wszedł na boisko zastępując Zawadzkiego w drużynie Hutnika Kraków. W 70 minucie Maszkowski zastąpił Borunia, a Zych Bednarskiego. Naprawdę trzymało nas to spotkanie w napięciu, obydwie drużyny miały swoje szanse na zdobycie gola. Ale dopiero w doliczonym czasie gry, czyli w 93 minucie, Głogowski strzelił bramkę dla Hutnika Kraków i doprowadził do remisu. To było jak cios prosto w serce!

Podsumowując cały mecz zakończył się wynikiem 1:1. Mimo remisu jesteśmy dumni z naszych chłopaków za ich walkę i determinację na boisku!

Pomeczowe podsumowanie

Przed rozpoczęciem meczu, drużyna Hutnik Kraków zajmowała siódme miejsce w tabeli, podczas gdy GKS Jastrzębie znajdował się na szesnastym miejscu. Dotychczas Hutnik Kraków wygrał dziewięć meczów, zremisował trzy mecze i przegrał osiem meczów, co dało drużynie łącznie 30 punktów.

Natomiast GKS Jastrzębie wygrało pięć meczów, zremisowało sześć meczów i przegrało osiem meczów, co przełożyło się na sumę 21 punktów. W tym konkretnym spotkaniu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualnie Hutnik Kraków ma na swoim koncie 31 punktów, a GKS Jastrzębie posiada ich 22.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Hutnikiem Kraków a GKS-em Jastrzębie, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Pogoni Siedlce z Hutnikiem Kraków odbędzie się 1 marca 2024 roku o godzinie 17:45 na stadionie Rosrrit w Siedlcach. Natomiast mecz Sandecji Nowy Sącz z GKS-em Jastrzębie zostanie rozegrany 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Niepołomicach.