Wypadek w Porębie. Na miejscu lądował LPR, cztery osoby zostały poszkodowane

i

Autor: KP PSP w Zawierciu/Facebook

Wypadek w Porębie. Na miejscu lądował LPR, cztery osoby zostały poszkodowane

Do wypadku doszło na ul. Siewierskiej w Porębie. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Cztery osoby są poszkodowane. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będzie wyjaśniała policja.

Wypadek w Porębie. Na DK78 zderzyły się dwa samochody

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 marca, w miejscowości Poręba w powiecie zawierciańskim. Na ul. Siewierskiej (DK78) zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

- W wyniku tego zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane z czego jedna z nich została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala - informuje, w mediach społecznościowych, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

Ponadto strażacy, aby dotrzeć do jednej z osób poszkodowanych, musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Droga jest obecnie zablokowana i występują duże utrudnienia w ruchu. 

- Szacujemy że utrudnienie może potrwać do trzech godzin - dodali, po godz. 9 rano, przedstawiciele katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na Twitterze. 

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE