Wypadek w Katowicach na Braci Reńców. Zderzyły się trzy samochody. Jeden zawisł na skarpie. Są ranni

2019-12-04 9:08
Wypadek w miejscowości Dobra. Pieszy potrącony przez tira
Autor: pixabay.com fot. Rico_Loeb, CC0

Do bardzo groźnego wypadku doszło dzisiaj rano w Katowicach przy ulicy Braci Reńców. Zderzyły się tam aż trzy samochody. Jeden z pojazdów wypadł z drogi i zawisł na skarpie. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Jezdnia w stronę centrum Katowic jest częściowo nieprzejezdna.

Wypadek w Katowicach

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano, 4 grudnia około godziny 7:30 na ulicy Braci Reńców w Katowicach. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.

- Pojazd marki jaguar przy zmianie pasa ruchu uderzył w opla. Ten zaś zderzył się z dacią. Ta ostatnia wypadła z drogi, zaś opel zawisł na skarpie. W wyniku tego zdarzenia kierowcy tych dwóch pojazdów odnieśli obrażenia, zostali zabrani do szpitala - mówi Maciej Bajerski z KMP Katowice.

Obecnie na miejscu pracują jeszcze służby. Jest zablokowany prawy pas w kierunku Sosnowca na odcinku 100 metrów. Utrudnienia mają potrwać jeszcze około godziny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE