Wyjątkowa projekcja świetlna na katowickim Spodku. "Jeszcze będziemy blisko, jeszcze będziemy razem" [WIDEO]

2020-04-29 13:14
Wyjątkowa projekcja świetlna na katowickim Spodku. Jeszcze będziemy blisko, jeszcze będziemy razem [WIDEO]
Autor: Gastro Fajer

"Jeszcze będziemy razem, jeszcze będziemy podróżować, jeszcze będziemy blisko"... Takie hasła pojawiły się we wtorkowy (28 kwietnia) wieczór na fasadzie katowickiego Spodka. Zobaczcie jak to wyglądało na slask.eska.pl.

Projekcja świetlna na katowickim Spodku

We wtorkowy wieczór mieszkańcy Katowic mogli zaobserwować niezwykłą świetlną projekcję, która pojawiła się na fasadzie Spodka. Na najbardziej charakterystycznym budynku w mieście pojawiły się napisy, które mają nieco podnieść nas na duchu w trudnym czasie pandemii. Jak hasła pojawiły się na Spodku?

  • "Jeszcze będziemy razem",
  • "Jeszcze będziemy blisko",
  • "Jeszcze będziemy kibicować",
  • "Jeszcze będziemy spacerować",
  • "Jeszcze będziemy się bawić",
  • "Jeszcze będziemy na koncercie",
  • "Jeszcze będziemy podróżować",

Pomysłodawcami takiego świetlnego pokazu na fasadzie katowickiego Spodka są założyciele Gastro Fajer z Oskarem Olszewskim na czele oraz Paweł Krzywdziak, artysta z Katowic. Zobaczcie jak to wyglądało!

Jak tłumaczą pomysłodawcy całego konceptu z grupy Gastro Fajer, chcieli dzięki tej świetlnej projekcji przekazać pozytywny i pokrzepiający komunikat dla miejskiej społeczności, która odczuwa już skutki izolacji.

Zależało nam na prostym i szczerym przekazie, dotykającym obszarów, których najbardziej brakuje nam w czasie pandemii – tłumaczy Oskar Olszewski z Gastro Fajer w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

To nie jedyna akcja chłopaków z Gastro Fajer. Twórcy zapowiadają, że mają głowy pełne pomysłów i pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczą. Jak ocenia projekcję świetlną na fasadzie Spodka? Nam bardzo przypadła do gustu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE