Kolizja na A4 w Katowicach

i

Autor: Śląska Policja

W Katowicach na A4 ciężarówka zepchnęła samochód osobowy [FILM]

Policjanci z katowickiej komendy prowadzą sprawę zepchnięcia volkswagena z autostrady A4 na bariery energochłonne. Poszukiwany jest kierowca ciężarówki i świadkowie.

Na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia, na 337,7 km w Katowicach, 16 września 2022 r. doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca ciężarówki typu wanna zepchnął na bariery jadący obok niego Volkswagen Up.

A4 Katowice: Niebezpieczna sytuacja

Zepchnięcie miało miejsce na wysokości budynku Prokuratury Rejonowej Katowice Południe. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło około 16.15. - Samochód ciężarowy typu wanna, wykonując manewr zmiany pasa ruchu, zepchnął na pobocze i bariery energochłonne samochód osobowy marki Volkswagen Up. Na szczęście kierującej nic się nie stało. Kierujący ciężarówka odjechał z miejsca zdarzenia nie zatrzymując się – informują mundurowi.

Kierujący ciężarówką oraz osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności zdarzenia lub posiadające nagrania z kamer samochodowych, proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu I Policji w Katowicach ul. Żwirki i Wigury 28 lub o kontakt telefoniczny tel. 47 85 135 00, 47 85 135 37 – proszą policjanci.

Zobacz nagranie

W Katowicach na A4 ciężarówka zepchnęła samochód osobowy