mężczyzna, atak, pobicie,

i

Autor: ToNic-Pics / Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Napaść w centrum miasta

W centrum Tarnowskich Gór grupka osób napadła na przypadkowych przechodniów

Policjanci z Tarnowskich Gór zatrzymali sprawców rozboju, którzy zaatakowali dwóch przypadkowych mężczyzn i zabrali im telefon, dokumenty oraz gotówkę. Dwóch z nich wpadło zaraz po zdarzeniu, a trzeci następnego dnia. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, a sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował ich na trzy miesiące.

W piątek 30 czerwca w centrum Tarnowskich Gór doszło do napaści. Do dwóch mężczyzn podeszła grupka osób, pomiędzy którymi nawiązała się rozmowa. Wszystko zaczęło się od sprzeczki, a następnie doszło do użycia przemocy.

Napaść w centrum Tarnowskich Gór. Ucierpiało dwóch mężczyzn

Ofiarami napaści byli dwaj mężczyźni w wieku 37 i 38 lat. Młodszemu z nich sprawcy ukradli telefon, dokumenty i gotówkę. Kiedy jego kolega próbował powiadomić policjantów, również spotkał się z agresją.

Trzej sprawcy pobili go i uszkodzili telefon, z którego chciał zadzwonić na numer alarmowy. Po wszystkim sprawcy uciekli. Powiadomieni stróże prawa zjawili się na miejscu interwencji i od razu ruszyli w poszukiwania. Kilka minut później na dworcu namierzyli dwóch z nich. Byli to 21-letni tarnogórzanin i 24-letni mieszkaniec Bytomia, którzy tego samego dnia trafili do policyjnej celi – informują policjanci

Następnego dnia dzielnicowi z Wydziału Prewencji zatrzymali trzeciego sprawcę, którym był dobrze im znany 30-latek z Tarnowskich Gór. Materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił postawić mężczyznom zarzuty rozboju, zniszczenia mienia oraz pobicia. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora i tymczasowo aresztował sprawców na trzy miesiące.

ESKA Śląsk

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE