Urząd Skarbowy w Mysłowicach sprzedaje... sprzęt górniczy! I to bardzo tanio

i

Autor: mat. prasowe Urząd Skarbowy w Mysłowicach sprzedaje... sprzęt górniczy! I to bardzo tanio

Otwórz własną kopalnię

Urząd Skarbowy w Mysłowicach sprzedaje... sprzęt górniczy! I to bardzo tanio

Trzy kombajny górnicze oraz spągoładowarkę już wkrótce będzie można kupić w... Urzędzie Skarbowym w Mysłowicach. Co więcej, maszyny warte 4,3 mln zł będzie można nabyć po naprawdę okazyjnych.

Mysłowicka skarbówka wyprzedaje sprzęt z kopalni. Ceny są... śmieszne

Takiego sprzętu skarbówka już dawno nie sprzedawała. Ta mysłowicka być może nigdy. Pod koniec marca oraz w połowie kwietnia będzie można w niej kupić z wolnej ręki sprzęt górniczy. Będą to trzy kombajny górnicze oraz pągoładowarka, które będzie można nabyć za 1/10 ich wartości. 

- Ponieważ urządzeń nie udało się sprzedać w I i II terminie licytacji, teraz można je kupić z wolnej ręki nawet za 1/10 szacunkowej wartości - wyjaśnia Michał Kasprzak  referatu komunikacji Izby Administracji Skarbowej w Katowicach. 

W środę 29 marca w Urzędzie Skarbowym w Mysłowicach na sprzedaż z wolnej ręki zostaną wystawione: spągoładowarka oraz kombajn chodnikowy górniczy IBS SM—160. Obie maszyny znajdują się na terenie kopalni Knurów-Szczygłowice oraz Wesoła. Cena wywoławcza pierwszej maszyny to 80 tys. zł, a drugiej 150 tys. zł. 

Kolejną licytację zaplanowano na czwartek 13 kwietnia na godz. 9. Na sprzedaż wystawione zostaną kombajn JOY GLOBAL oraz kombajn R-2000. Obie maszyny będzie można zobaczyć 4 kwietnia w godz. 9.00-10.00 w Mysłowicach przy ul. Oświęcimskiej 48, a każdą z nich nabyć już za 100 tys. zł. 

Maszyny kupi ten, kto zaproponuje wyższą ofertę. 

Sprzęt górniczy wystawiony na sprzedaż ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE