Ukradł alkohol i kosmetyki. Później z kolegą poszarpał ochroniarza

i

Autor: Pixabay, KMP Sosnowiec

Sosnowiec

Ukradł alkohol i kosmetyki. Później z kolegą poszarpał ochroniarza. Policja prosi o pomoc w ich ujęciu

Policjanci z Sosnowca. prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło przed jednym ze sklepów w mieście w listopadzie 2023 roku. Dwaj mężczyźni poszarpali pracownika ochrony po tym, gdy ten próbował zapobiec kradzieży, której dopuścił się jeden z nich.

Złodziej z Sosnowca poszukiwany przez policjantów

25 listopada 2023 roku do jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Grota-Roweckiego w Sosnowcu przyszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich, ubrany w niebiesko-czarną bluzę, ukradł kosmetyki oraz alkohol i próbował opuścić sklep.

W pewnym momencie zauważył go pracownik ochrony, który wyszedł za nim na zewnątrz. Wtedy też złodziej, wraz ze swoim kolegą, poszarpali pracownika, po czym uciekli.

W ramach prowadzonego postępowania policjanci uzyskali wizerunki obu mężczyzn, które publikujemy z prośbą w ustaleniu ich personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0 200. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość – informują mundurowi.