Tychy. Z siekierą w ręce próbował zatrzymać jadące samochody, policja poszukuje świadków

2022-11-24 16:54
Policyjny radiowóz
Autor: AndrzejRembowski/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

Kierowca volkswagena polo zatrzymał swój samochód, wyszedł na drogę i próbował zatrzymać inne pojazdy z siekierą w ręce. Policjanci z Katowic prowadzą czynności w tej sprawie i liczą, że znajdą się świadkowie zdarzenia.

Do potencjalnie groźnej sytuacji doszło 8 października tego roku na ekspresówce S1 w Tychach. Kierowca volkswagena polo zatrzymał się tuż za stacją paliw na 562 km drogi. Wyszedł z samochodu i z siekierą w ręce próbował zatrzymać jadące drogą samochody.

Katowiccy policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia. Liczą na to, że znajdą się świadkowie sytuacji. Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedze na ten temat są proszone o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu katowickiej Komendy Miejskiej. Informacje można przekazać osobiście w placówce przy ul. Lompy 19 lub telefonicznie pod numerem: 47 85 124 16, 47 85 129 58, 47 85 125 55.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE