Tarnowskie Góry: Poszukiwany zabarykadował się z w mieszkaniu. W środku byli inni poszukiwani

i

Autor: slaska.policja.pl Tarnowskie Góry: Poszukiwany zabarykadował się z w mieszkaniu. W środku byli inni poszukiwani

Tarnowskie Góry: Poszukiwany zabarykadował się w mieszkaniu. W środku byli inni poszukiwani

Tarnogórska policja zatrzymała 35-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór, który był poszukiwany trzema listami gończymi. W mieszkaniu, gdzie się zabarykadował, byli również jego znajomi, którym również groziło więzienie.

W czwartek 23 lutego tarnogórska policja namierzyła poszukiwanego 35-latka, który był ścigany trzema listami gończymi. Około godz. 17 udali się na osiedle Przyjaźń, gdzie poszukiwany miał przebywać. Gdy policjanci weszli na klatkę schodową zauważyli, jak grupa osób na ich widok ruszyła w kierunku jednego z mieszkań i zabarykadowały się od środka. Rozmowa przez drzwi nie przyniosła skutku, dlatego policjanci musieli użyć siły, żeby dostać się do środka mieszkania. W środku były trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. 

Oprócz 35-latka, zatrzymany został 23-letni mężczyzna oraz 26-latka z Tarnowskich Gór. 23-latek wiedząc, że za chwilę trafi za kraty, podczas zatrzymania stawiał opór, dlatego policjanci musieli użyć siły. Wszyscy poszukiwani trafili do policyjnej celi, gdzie spędzili noc. Dzień później trafili za kratki. Dodatkowo 35-latek odpowie za posiadanie amfetaminy.