Telebim na stadionie PGE Narodowym

i

Autor: Polscy Kibice Facebook

Piłka nożna

Tak się kibicuje na PGE Narodowym w Warszawie. Niecodzienna sytuacja na meczu Polska - Albania

Polska wygrała z Albanią na stadionie PGE Narodowym 1:0. 55 tysięcy kibiców, którzy zasiedli na trybunach, dopingowali piłkarzy według instrukcji wyświetlanych na telebimie. To niecodzienna sytuacja.

Polscy kibice na PGE Narodowy

Ponad 55 tys. kibiców zobaczyło na żywo pierwsze zwycięstwo Polski pod wodzą nowego selekcjonera Fernando Santosa. Polska wygrała z Albanią 1:0 i dzięki temu zwycięstwu jest na drugim miejscu swojej grupy eliminacyjnej do Mistrzostw Europy Euro 2024. Pierwsze miejsce zajmują Czechy z 4 punktami.

Nie był to wybitnie udany mecz, ale kibice mogą się czuć usatysfakcjonowani, co dobitnie pokazują na zdjęciach w mediach społecznościowych. Wielu z nich przyjechało na mecz polskiej reprezentacji pierwszy raz w życiu. Nic dziwnego, że organizatorzy zawczasu przygotowali hasła wyświetlane na ogromnym telebimie Miały one podpowiadać kibicom, w jaki sposób dopingować piłkarzy reprezentacji Polski.

Jak dopingować na stadionie PGE Narodowym

Zaskakujące hasło pojawiło się na telebimie już w pierwszej połowie. "To będzie chyba zdjęcie dzisiejszego meczuJakby ktoś pytał, co się dzieje z dopingiem na meczach Reprezentacji Polski" - napisali Polscy Kibice.

"Tak to jest jak 99% kibiców to pikniki (z całym szacunkiem dla nich za obecność!) Powinien być wydzielony sektor dla ultrasów prowadzących zorganizowany doping. Wtedy stadion by ŻYŁ i ciarki szły po plecach przy dopingu" - zaproponował jeden z kibiców.

"Przecież to od 2-3 lat już działa? Nie rozumiem hejtu, poza Śląskim na każdym stadionie jest stypa, nikt tym nie zarządza, kiedyś było coś takiego jak król kibiców, jeździła grupa nakręcała doping. Lepsze te ekrany niż nic" - dodaje inny kibic.

"Byłem 3 razy na meczu w Warszawie i czułem się jak na Festynie" - pisze kolejny kibic.

Najlepsze memy po meczu Polska - Albania

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE