Koszmarny wypadek na A1. Zginęła rodzina z Myszkowa. Są nowe ustalenia

i

Autor: StopCham/archiwum Eski

Wypadki

Wypadek na A1. Nowe ustalenia szokują. Zginęła trzyosobowa rodzina z Myszkowa

2023-09-27 21:29

- Bmw jechało co najmniej 253 km/h - prokurator generalny Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej przekazał nową informację dotyczącą tragicznego wypadku na A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina z Myszkowa.

Bmw biorące udział w wypadku jechało z kosmiczną prędkością?

Prokurator generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poinformował, że samochód marki Bmw uczestniczący w tragicznym wypadku na A1, jechał z olbrzymią prędkością. 

Jak się okazuje, z Niemiec do Polski sprowadzono program, który pozwolił na uzyskanie dostępu do zapisów z samochodu. Minister Ziobro na konferencji prasowej zorganizowanej w środę, 27 września w Tomaszowie Mazowieckim dodał, że dowody zostały zebrane bardzo starannie. 

Ustalenia te pokazują, że samochód bmw jechał z szybkością co najmniej 253 kilometrów na godzinę. To pozwoliło prokuraturze - w oparciu o wstępną opinię, którą wydał biegły - przygotować dalsze czynności procesowe, które będą oznaczały przejście tej sprawy w inną fazę procesu" - powiedział.

Koszmar na A1. Trzyosobowa rodzina z Myszkowa spłonęła żywcem

Przypomnijmy, że 16 września 2023 r. około godziny 20, na 339 km autostrady A1 na wysokości wsi Sierosław pod Piotrkowem Trybunalskim w koszmarnym wypadku zginęła trzyosobowa rodzina z Myszkowa: Patryk, Martyna i ich 5-letni syn Oliwier. Kia, którą jechali, uderzyła w bariery energochłonne, auto zapaliło się, a oni żywcem spłonęli.

Kierowca bmw poruszający się za kią miał z impetem wjechać w auto z rodziną, zmieniając tak jak kierowca samochodu marki Kia pas na prawy. Informowali o tym internauci. 

W tej sprawie nikt jeszcze nie otrzymał zarzutów. Trwają czynności dowodowe i przesłuchania świadków. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE