Szok w Bielsku-Białej! Mężczyzna zaatakował rowerzystę, bo ten jechał po chodniku. Chcesz w ryj!?

i

Autor: screen YouTube/Bielskie drogi Do zdarzenia doszło w sobotę, 3 lipca na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej

Szok w Bielsku-Białej! Mężczyzna zaatakował rowerzystę, bo ten jechał po chodniku. "Chcesz w ryj!?"

2021-07-07 9:25

Do kuriozalnej sytuacji doszło w ostatni weekend w Bielsku-Białej. Dwóch rowerzystów poruszało się chodnikiem wzdłuż ulicy Żywieckiej. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna w białej koszulce. Był bardzo zdenerwowany i napadł na cyklistów, twierdząc, że ich miejsce nie jest na chodniku. Cała sytuacja została nagrana.

Czy rowerzyści mogą jeździć po chodniku? Przepisy mówią jasno, że jeśli nie ma na drodze ścieżki rowerowej to cykliści powinno podróżować po jezdni. To też było zapewne powodem agresji pewnego mężczyzny, który napadł na dwóch rowerzystów, którzy w ostatnią sobotę, 3 lipca na ulicy Żywieckiej jechali rowerem po chodniku

To niezwykle zdenerwowało pewnego mężczyznę w białej koszulce, który najwidoczniej chciał mieć cały chodnik na siebie. Dlatego pomiędzy nim a dwoma rowrzystami doszło do scysji.

- Po chodniku ku... jeździsz (...) Wyp... mi z tym na ulicę - krzyczał mężczyzna, który potem chwilę później kopnął jeszcze w rower jednego z cyklistów. Całe zajście nagrała kamera rowerzysty.

Wideo pokazujące agresywnego zachowanie mężczyzny z białej koszulce pojawiło się w serwisie YouTube na kanale Bielski Drogi. Zobaczcie.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Świnoujściu. Kto wystąpi?