Szalona impreza w Energy 2000 w Katowicach. DJ Hazel na scenie

Sobotnia noc w Energy 2000 Katowice była szalona. Jeden z najpopularniejszych mistrzów konsolety DJ Hazel dał z siebie wszystko, a publiczność bawiła się znakomicie do białego rana. Zobacz zdjęcia

DJ Hazel w Energy 2000 w Katowicach

Klub muzyczny Energy 2000 w Katowicach zaprosił gości na sobotnią noc. Gwiazdą wieczoru był DJ Hazel - doskonale znany bywalcom dyskotek. DJ Hazel zaczął grać w warszawskich klubach ponad 20 lat temu, a po 3 miesiącach zdobył mistrzostwo Polski DMC w kategorii „miksowanie do tańca”. Od tego momentu rozpoczął współpracę z firmą Pioneer Polska i do dzisiaj wchodzi w skład Pioneer DJ's Team - grupy osób prezentującej i testującej sprzęt tej marki. W 1999 powtórzył sukces zdobywając tytuł Master DJ DMC. W 2001 wystartował w Mistrzostwach Europy DJ-ów w Niemczech i zdobył tytuł Wicemistrza Europy zajmując II miejsce spośród 80 uczestników mistrzostw z całej Europy.

Od tego czasu zapraszany jest do najlepszych klubów muzycznych Polski i Europy.

Sobotnia noc w Energy 2000 Katowice

Zobacz, co się działo w klubie

Następne wielkie wydarzenia w klubie Energy 2000 w Katowicach już w piątek 30 września.

Na scenie pojawi się Kinny Zimmer - twórca hitów: "200 OSÓB W KAWALERCE", "ZEGAREK ZE SZWAJCARII", "ROZMAZANA KRESKA", "PARAPETÓWA". Spodziewajcie się niesamowitych efektów specjalnych i dodatkowych atrakcji!