Sylwester Polsatu. Sylwestrowa Moc Przebojów

i

Autor: Stadion Śląski

Sylwester Polsatu 2022 w Parku Śląskim. Moc przebojów z muzycznymi gwiazdami

Sylwester na Stadionie Śląskim odbywał się od czterech lat. W tym roku nastąpi zasadnicza zmiana, bo organizator chciałby postawić gigantyczną scenę Polsatu w Parku Śląskim. Sylwestrową Moc Przebojów zobaczy 4 mln widzów przed telewizorami i minimum 40 tys. osób uczestników pod gołym niebem.

Sylwester z Polsatem

Sylwestrowa Moc Przebojów gromadzi prze sceną i telewizorami miliony widzów. Muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy zapewniają wysoki poziom zabawy. Nic dziwnego, że na imprezę sylwestrową Polsatu widzowie czekają z utęsknieniem. Sylwester z Polsatem odbędzie się także w tym roku. 

Okazuje się, że miejsce sylwestra może się zmienić. Organizator podjął bowiem rozmowy z zarządem Parku Śląskiego w sprawie postawienia gigantycznej sceny poza stadionem. Gdzie? Na Polach Marsowych w Chorzowie.

- Na ten moment nie mamy potwierdzenia, czy Sylwester z Polsatem odbędzie się w Parku Śląskim. Trwają rozmowy pomiędzy zarządami. Na chwilę obecną nic więcej nie można powiedzieć oprócz tego, że dopinamy szczegóły przedsięwzięcia i wkrótce podamy szczegóły - mówi Aneta Miler, rzecznika prasowa Parku Śląskiego.

Gdzie się odbędzie Sylwestrowa Moc Przebojów?

Miejsce Sylwestra z Polsatem 2022/2023 na razie nie zostało potwierdzone. Według naszych informacji nadal pod uwagę brany jest Stadion Śląski. Koszty wynajmu obiektu są jednak ogromne, dlatego Polsat szuka tańszej alternatywy. Ale jednocześnie takiej, aby zadowolić mieszkańców i telewidzów. Dlatego wybór ostatecznie padł na Park Śląski.

Tak się składa, że zarówno Stadion Śląski jak i Park Śląski leżą w gestii Urzędu Marszałkowskiego.

Stadion Śląski jest idealny pod względem infrastruktury. Ma odpowiednie zaplecze i ogrodzony teren. Jeśli scena stanie w Parku Śląskim, trzeba będzie zadbać o wygrodzenie i oświetlenie terenu oraz zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa. Sytuacja będzie podobna do tej, z jaką mieszkańcy mieli do czynienia pięć lat temu, gdy Sylwester odbywał się pod Spodkiem w Katowicach.

Sylwester Polsatu w Chorzowie. Kto wystąpi?

Sylwester Polsatu zgromadzi mnóstwo publiczności. Każdego roku impreza zapewnia plejadę gwiazd muzycznych z kraju i zagranicy. W ubiegłym roku widzowie zobaczyli i usłyszeli m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell, Pawła Domagałę i Michała Szpak.

W tym roku z całą pewnością zobaczymy także Dodę, która święci triumfy z nową płytą i obecna jest na największych festiwalach. Oficjalnie zapowiedziała już swój występ w Chorzowie. Prawdopodobnie na Sylwestrze zaśpiewa Maryla Rodowicz.

Na Sylwestrze 2022/2023 oprócz Dody ponownie możemy się spodziewać takich artystów jak: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Ewelina Lisowska.

Szczegółowy program i listę artystów podamy wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE