Świąteczna zbiórka żywności w Dąbrowie Górniczej. Potrzebne są konserwy, makarony, artykuły sypkie i słodycze

2021-03-22 13:56
Świąteczna zbiórka żywności w Dąbrowie Górniczej
Autor: pixabay.com Świąteczna zbiórka żywności w Dąbrowie Górniczej

Jak co roku dąbrowskie Stowarzyszenie Rodzin w Kryzysie organizuje świąteczną zbiórkę żywności dla osób najuboższych. W kilku sklepach w mieście wystawione zostały specjalne kosze, do których można wrzucać jedzenie. Paczki przed samymi świętami trafiają do potrzebujących.

Pomimo pandemii Stowarzyszenie Rodzin w Kryzysie w Dąbrowie Górniczej nie zapomina o osobach najuboższych i bezdomnych. W tej chwili w sklepach prowadzona jest zbiórka żywności potrzebnej do zrobienia paczek na święta.

- Chodzi przede wszystkim o trwałe artykuły spożywcze jak konserwy, makarony, artykuły sypkie, słodycze, mleko oraz inne produkty z dłuższym terminem ważności. Dary można zanosić bezpośrednio do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Łącznej 35. Istnieje także możliwość zostawienia żywności w specjalnych wydzielonych koszach podczas robienia zakupów przy ulicy 11 Listopada i Kościuszki 17- powiedziała nam prezes dąbrowskiego stowarzyszenia Danuta Lech.

Na konto Stowarzyszenia można wpłacać też pieniądze, z których zostaną zakupione artykuły potrzebne do zrobienia paczek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE