Stylówka za ponad 300 tys. zł? To możliwe w... Katowicach

i

Autor: Wikimedia Commons/MichalPL, screen z YouTube

Nie do wiary!

Stylówka za ponad 300 tys. zł? To możliwe w... Katowicach

W ramach znanej serii "How much is your outfit?" youtuber CzuuX odwiedził Katowice, żeby z bliska zobaczyć, jakie stylówki panują w stolicy województwa śląskiego. Jak się okazało - właśnie w Katowicach padł prawdziwy rekord tego cyklu. Jedna osoba pochwaliła się, że ma na sobie... ponad 300 tys. zł!

Stylówka za ponad 300 tys. zł? To możliwe w... Katowicach

Piotr Czupryn to przedstawiciel młodego pokolenia youtuberów. Prowadzi on swój kanał CzuuX (ponad 500 tys. subskrybentów), na którym sprawdza w jakich ciuchach chodzą polscy nastolatkowie i jakie przy sobie mają gadżety (zegarki etc.). Odwiedza więc różne miasta w ramach cyklu "How much is your outfit?". Jak sama nazwa wskazuje - seria polega na tym, że youtuber pyta ludzi o to, co akurat mają na sobie i ile kosztowały poszczególne elementy ubioru. 

Nie tak dawno CzuuX zjawił się w Katowicach, żeby o to wszystko podpytać nastolatków. Jak się okazało: nie brakuje naprawdę drogich stylizacji. Można złapać się za głowę, gdyż sumy robią naprawdę ogromne wrażenie. 

Jak podkreśla youtuber - w tym odcinku padł rekord. CzuuX za każdym razem bowiem podaje konkretną kwotę najdroższej stylówki. Dla przykładu - w Warszawie było to 60 tys. zł. W Katowicach natomiast aż... 330 tys. zł!

Rekordzista, który jednak nie chciał pokazać swojej twarzy do kamery, miał na sobie:

  • buty McQueen (ponad 3 tys. zł)
  • torebkę Goyard (10 tys. zł)
  • Apple Watch'a (1,5 tys. zł)
  • spodnie Zara (200 zł)
  • basic bluzę (200 zł) oraz
  • złoty zegarek (320 tys. zł).

W odcinku, trwającym ponad 19 minut, nagranym przed wejściem do dworca PKP w Katowicach, nie brakowało drogich stylówek. Pojawiły się również osoby, które zaprezentowały "zwykłą" garderobę skompletowaną w sieciówkach czy second-handach. 

Wspomniane wideo, które zostało udostępnione kilka dni temu, ma już ponad 19 tys. wyświetleń na YouTubie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE