Strefa Kibica trzy razy zatrzęsła się na Stadionie Śląskim na meczu Polska - Arabia Saudyjska

2022-11-26 22:34
Strefa Kibica na Stadionie Śląskim
Autor: Paweł Szałankiewicz

Polska pokonała Arabię Saudyjską 2:0. Takich emocji w Strefie Kibica na Stadionie Śląskim wszyscy się spodziewali i tym razem się nie zawiedli. Trzy wybuchy radości po końcowym gwizdku sędziego słychać było na całym stadionie w Chorzowie. Zobacz zdjęcia i wideo.

Polska – Arabia Saudyjska. Zwycięstwo!

Polscy piłkarze na Mundialu w Katarze 2022 nie grają pięknie i skutecznie. Ale na meczu Polska – Arabia Saudyjska w kluczowych sytuacjach pokazali charakter. Kibice zgromadzeni w Strefie Kibica w Chorzowie doceniali każde dobre podanie, skuteczny odbiór piłki czy celny strzał gromkimi brawami, a przede wszystkim gole!

Gdy w 39. minucie reprezentanci Polski przeprowadzili składną akcję zakończoną asystą Roberta Lewandowskiego i bramką Piotra Zielińskiego, Stadion Śląski eksplodował. Radość była ogromna! Znakomity nastrój szybko jednak zmienił się uczucie przygnębienia, gdy 6 minut później sędzia wydał kontrowersyjną decyzję i podyktował rzut karny dla Arabii Saudyjskiej.

Polski bramkarz Wojciech Szczęsny stanął na wysokości zadania i obronił strzał w światło bramki. Wówczas  Strefa Kibica na Stadionie Śląskim drugi raz się zatrzęsła. Radość była nawet większa niż przy bramce Piotra Zielińskiego!

Eksplozja radości w Strefie Kibica na Stadionie Śląskim

Zobacz zdjęcia

Gol Roberta Lewandowskiego: Polska - Arabia Saudyjskiego

Po zmianie stron Polacy śmielej zaatakowali i dwukrotnie bardzo poważnie zagrozili bramce Arabii Saudyjskiej.

Najpierw Arkadiusz Milik w idealnej sytuacji główkował w poprzeczkę, a parę minut później Robert Lewandowski, który dwoił się i troił na całym boisku, strzelił w słupek.

Trzeci raz Strefa Kibica Stadionu Śląskiego zatrzęsła się w 82. minucie, gdy Robert Lewandowski tak skutecznie naciskał obrońcę, że ten stracił piłkę, a najskuteczniejszy polski piłkarz pewnie skierował ją do bramki obok bezradnego bramkarza.

Tak reagowali kibice w przełomowych momentach meczu Polska - Arabia Saudyjska

Zobacz nagranie

Polska - Arabia Saudyjska. Strefa Kibica na Stadionie Śląskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE