Street Food Festival w Katowicach trwa w sobotę i niedzielę

i

Autor: Foto Art Service

Wydarzenia

Street Food Polska Festival w Katowicach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Może to dobry pomysł na niedzielny obiad? - ZDJĘCIA

2024-04-14 9:45

W Katowicach trwa Street Food Polska Festival. W niedzielę jest ostatnia okazja, by przekąsić coś pysznego. Na rynku znajdziemy dania kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej, azjatyckiej i polskiej.

Pierwszy w tym sezonie Street Food Polska Festival w Katowicach potrwa do niedzieli, 14 kwietnia. Na rynku zaparkowały najlepsze foodtrucki, w których każdy na pewno posmakuje coś dobrego. 

Wśród propozycji są dania kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej, azjatyckiej i polskiej. Do wyboru zarówno dla wielbicieli mięsnych potraw, jak i dla wegetarian, na słodko i na słono.

Najwyższa jakość gwarantowana. Oprócz pysznego jedzenia szykujemy mnóstwo atrakcji. Nie może Was zabraknąć!" - zachęcają organizatorzy.

Na katowicki rynek można zawitać na niedzielny obiad czy po prostu coś przekąsić z rodziną lub przyjaciółmi w godzinach od 11 do 20. Tymczasem zobaczcie w galerii poniżej ZDJĘCIA z soboty.