Sosnowiec: Proponował 13-latce masaż erotyczny. Został złapany przez Łowców Pedofilii

2021-11-26 11:06
Sosnowiec: Proponował 13-latce masaż erotyczny. Został złapany przez Łowców Pedofilii
Autor: Wataha - na tropie pedofilii

Grupa Watah zajmująca się tropieniem przestępstw pedofilskich złapała i przekazała organom ścigania 34-letniego mieszkańca Mysłowic, który oferował 13-leniej dziewczynce masaż erotyczny.

Grupa "Wataha - na tropie pedofili" ujęła osobę podejrzaną o pedofilię. Chodzi o 34-letniego mieszkańca Mysłowic, który 13-lenitej dziewczynce z Sosnowca proponował inne czynności seksualne wraz z masażem wszystkich części ciała.

- Zapewniał dziecko, że wszystkim poprzednim dzieciom, z którymi się wcześniej spotykał bardzo się to podobało. Mężczyzna po przyjechaniu autobusem udał się pod adres zamieszkania dziecka, chcąc robić wyżej wymienione propozycje u niej w domu - przekazali łowcy pedofilów.

- Bardzo dziękujemy Wydziałowi Kryminalnemu KMP Sosnowiec za szybką i udaną współpracę w przekazaniu podejrzanego. Cały materiał dowodowy na nośnikach danych wraz z zeznaniami został przekazany na Komendzie Miejskiej w Sosnowcu - dodano w komunikacie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE