Śląskie: Zostawiła w nocy swoje dzieci bez opieki. Interweniowała straż pożarna i policja

i

Autor: Archiwum Śląskie: Zostawiła w nocy swoje dzieci bez opieki. Interweniowała straż pożarna i policja

Wydarzenia

Śląskie: Zostawiła w nocy swoje dzieci bez opieki. Interweniowała straż pożarna i policja

W nocy z poniedziałku na wtorek kobieta postanowiła wyjść z domu zostawiając w mieszkaniu swoje małe dzieci. Matka wróciła jakiś czas później, ale nie mogła dostać się do środka. Na miejsce trzeba było wezwać służby - straż pożarną i policję.

Obywatelka Ukrainy zostawiła w nocy dzieci same w mieszkaniu

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań znajdujących się w budynku przy ul. Sempołowskiej w Bielsku-Białej. Jak podaje portal bielsko.biala.pl, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 00.53. Kobieta narodowości ukraińskiej poprosiła służby o pomoc, ponieważ wyszła do sklepu zostawiając na chwilę w domu swoje małe dzieci, które już spały. Po powrocie okazało się, że nie mogła wejść do mieszkania, ponieważ drzwi były zamknięte. 

Kobieta próbowała na różne sposoby dostać się do środka forsując drzwi m.in. za pomocą rzeczy, które miała pod ręką. Bezskutecznie. Wezwanie służb było w tym przypadku ostatecznością. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, bez problemu pomogli otworzyć kobiecie drzwi.

Na miejscu była również policja, która od razu sprawdziła trzeźwość kobiety. Ustalono, że była trzeźwa. Dzieciom również nie działa się krzywda. Były zadbane a w mieszkaniu panował porządek. Cała akcja trwała kilkanaście minut.