Śląskie: kierowca osobówki wjechał wprost pod autobus. Samochód aż podskoczył! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-07-15 14:40

Do poważnie wyglądającego wypadku samochodowego doszło w Wieszowie (woj. śląskie). Kierujący samochodem osobowym nagle zjechał na lewy pas i zderzył się z nadjeżdżającym autobusem. Siła uderzenia była ogromna! Przód auta został całkowicie zmiażdżony.

Do zdarzenia doszło w minioną środę po godz. 16.00. Policjanci otrzymali wezwanie na ul. Bytomską w Wieszowie (woj. śląskie). Doszło tam do zderzenia autobusu z samochodem osobowym. Według raportu funkcjonariuszy wynika, że 21-letni kierowca Skody Fabii z nieuzasadnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i wbił się autobus komunikacji miejskiej.

Raport z anteny 15.07, godz.10

Ranny kierowca osobówki został z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala. 55-letni kierowcy autobusu nic się nie stało. Nie ucierpieli również pasażerowie.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy, ratownicy medyczni oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia, będą teraz ustalali śledczy z tarnogórskiej komendy.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE