Śląskie: 70-latek uderzył żonę kilka razy młotkiem w głowę. Tłumaczył, że po prostu się zdenerwował

2021-04-29 11:42
Śląskie: 70-latek uderzył żonę kilka razy młotkiem w głowę. Tłumaczył, że po prostu się zdenerwował
Autor: KMP Mikołów Do tego makabrycznego zdarzenia doszło w Orzeszu

Krwawa historia z Orzesza. 70-letni mężczyzna uderzył kilkukrotnie młotkiem w głowę swoją 68-letnią żonę. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Agresywny mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył tym, że po prostu się zdenerwował. To nie mieści się w głowie.

Do tego makabrycznego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek ok. 19.00. Policjanci z komisariatu w Orzeszu dostali zgłoszenie o starszej kobiecie, która została zaatakowana przez swojego męża. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, 68-latka była opatrywana przez załogę pogotowia ratunkowego.

- W rozmowie z policjantami mąż poszkodowanej przyznał, że tego dnia między nim a żoną doszło do nieporozumienia, a on, w przypływie emocji, uderzył ją kilkakrotnie młotkiem w głowę - relacjonuje mikołowska policja.

Kobieta trafiła do szpitala. Według informacji uzyskanych od lekarza, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 70-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie po przesłuchaniu usłyszał zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grożą mu nie mniej niż 3 lata więzienia. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Dodatkowo ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakaz zbliżania się do niej. Musi też opuścić wspólne mieszkanie.

Raport z Anteny 29.04
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE