Skandal w Myszkowie. Nastolatkowie znęcali się nad niepełnosprawnym mężczyzną. Nagranie wrzucili do sieci

2021-04-14 12:00
Skandal w Myszkowie. Nastolatkowie znęcali się nad niepełnosprawnym mężczyzną. Nagranie wrzucili do sieci
Autor: facebook młodzi sprawcy nagrali całe zajście i film wrzucili do sieci

Trójka dzieciaków w wieku od 11 do 13 lat znęcała się nad niepełnosprawnym mężczyznom. Wstrząsające nagranie z całego zajścia trafiło do sieci. Na filmie widać jak młodzi ludzie poniżają 26-latka, każą mu klękać, obrażają go. Sprawą zajęły się już organy ścigania.

Skandaliczne sceny w Myszkowie. W sieci pojawił się film, na którym widać jak troje młodych ludzi znęca się fizycznie i psychicznie nad niepełnosprawnym mężczyzną. Cała sytuacja ma miejsce na boisku szkolnym.

Po publikacji nagrania, które bardzo szybko obiegło internet, policjanci z Myszkowa od razu przystąpili do działania. Najpierw zabezpieczyli nagrania, ustalili miejsce, gdzie doszło do popełnienia czynu, a potem dotarli do sprawców. W międzyczasie do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie wpłynęło oficjalne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z Ośrodka Monitorowań Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych z Warszawy.

- Sprawcami okazały się osoby nieletnie w wieku od 11 do 13 lat. Cały czas trwają czynności w tej sprawie. Jeszcze dzisiaj materiał dowodowy trafi do sądu rodzinnego, który zadecyduje o losie tej trójki - informuje myszkowska policja.

Raport z Anteny 14.04
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE