Scena na Eurowizję Junior jest już gotowa. Arena Gliwice czeka na finalistów [ZDJĘCIA]

2019-11-19 7:11
Scena na Eurowizję Junior jest już gotowa
Autor: Eurowizja TVP

W Arenie Gliwice trwają ostatnie przygotowania do tegorocznej Eurowizji Junior 2019. Ta wielka muzyczna impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 24 listopada. Scena, na której wystąpią reprezentanci 19 krajów jest już praktycznie gotowa, a do Gliwic docierają pierwsi uczestnicy Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach

Już tylko kilka dni dzieli nas od jednego z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku. W niedzielę, 24 listopada w Arenie Gliwice odbędzie się Eurowizja Junior 2019. Dzięki zwycięstwu Roksany Węgiel w zeszłorocznej edycji konkursu, to właśnie Polska jest gospodarzem Eurowizji Junior.

Najlepsi młodzi artyści z całej Europy, i nie tylko, spotkają się w Gliwicach, aby rywalizować zwycięstwo w konkursie piosenki Eurowizja Junior 2019. Pierwsi uczestnicy są już w Polsce. W zeszły weekend w naszym kraju pojawił się Jordan Anthony, reprezentant Australii, który wykona piosenkę pt. "We Will Rise".

Scena na Eurowizję Junior 2019 jest już gotowa

W Arenie Gliwice trwają ostatnie przygotowania do Eurowizji Junior 2019. Jednak najważniejsza rzecz jest już załatwiona. Mowa o scenie, na której wystąpią reprezentanci 19 państw. Ta jest już gotowa i prezentuje się fantastycznie. Jej wyjątkowość polega na jednym przyciągającym wzrok elemencie - wstążce LED. Dzięki temu dekoracja jest przestronna, lekka i prosta w swojej formie.

Autorem tego projektu jest Giorgos Stylianou-Matsis. Giorgos jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i płodnych projektantów produkcji i scenografii w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE