Rybnik. Włamał się do altanki i ukradł sprzęt za 3 tys. zł. Całość nagrały kamery

2022-12-07 21:27

Mężczyzna włamał się do altanki i skradł sprzęt o wartości blisko 3 tys. zł. Nie przewidział, że jego złodziejski wyczyn zarejestruje kamera monitoringu.

Policjanci z Rybnika poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Do sytuacji doszło 4 września tego roku przy ul. Mglistej. Mężczyzna włamał się do do altanki na jednej z posesji i wyniósł z niej sprzęt elektroniczny oraz warsztatowy. Wartość skradzionych przedmiotów wyniosła blisko 3 tys. zł.

Złodziej jednak nie przewidział, że całe zdarzenie nagra kamera monitoringu zainstalowana na dachu. Rybniccy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny w nadziei, że ktoś go rozpozna.

Osoby posiadające informacje, które pomogą mundurowym w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu włamywacza, są proszone o kontakt z komendą. Można to zrobić osobiście w siedzibie policji, telefonicznie pod numerem 47 85 572 55 lub mailowo na adres kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE