W Katowicach i Sosnowcu jeżdżą nowe hulajnogi elektryczne i rowery elektryczne

W Sosnowcu i Katowicach jeżdżą już nowe hulajnogi elektryczne i rowery elektryczne. Klienci są bardzo zadowoleni. Sprzęt należy do firmy Roler, która stawia przede wszystkim na komfort jazdy i wyposażenie pojazdów. Minuta jazdy hulajnogą elektryczną to 50 groszy, a rowerem elektrycznym 60 groszy.

Hulajnogi elektryczne i rowery elektryczne w Katowicach i Sosnowcu

Firma Roler udostępniła klientom w Katowicach ponad 600 hulajnóg elektrycznych i 120 rowerów elektrycznych. W Sosnowcu rowerów jest 50, a hulajnóg 100. To pierwsze miasta, w których można wypożyczać te pojazdy.

- Bardzo zależy nam na tym, aby nasze rowery i hulajnogi elektryczne były dostępne dla wszystkich mieszkańców, bo jesteśmy śląską firmą. Na początek jesteśmy obecni w Katowicach i Sosnowcu, a w planach mamy Chorzów z Parkiem Śląskim, który jest idealny dla takiego sprzętu - mówi Marcin Piaskowski z firmy Roler.

Cennik wypożyczenia hulajnogi i rowera

  • Wypożyczenie hulajnogi elektrycznej kosztuje 50 gr./minutę.
  • Wypożyczenie rowera elektrycznego kosztuje 60 gr./minutę.

Co istotne, nie ma opłaty startowej za uruchomienie sprzętu

Roler stawia na komfort jazdy

Pojazdy firmy Roler są bardzo zaawansowane technicznie. 

Hulajnogi elektryczne i rowery elektryczne ważą 34 kg, są amortyzowane i mają pompowane opony. Wymienna bateria pozwala na przejechanie 55-60 km. Każda hulajnoga wyposażona jest w dwa hamulce, a także kierunkowskazy.

Ciekawostką jest uchwyt na telefon, dzięki któremu możemy korzystać z mapy w pozycji pionowej oraz miejsce na tabliczkę rejestracyjną.

Przy rowerze natomiast zamontowany jest koszyk, co ułatwia podróżowanie z torbą lub innym niewielkim ładunkiem.

Jak wypożyczyć hulajnogę i rower?

Należy pobrać aplikację Roler z Google Play lub App Store (jeśli posiadasz już aplikację, pamiętaj o jej zaktualizowaniu).

Podczas rejestracji będziemy poproszeni o numer telefony, na który dostaniemy SMS z kodem.

Następnie na mapce należy wyszukać miejsce wypożyczenia rowera i rozpocząć jazdę.

UWAGA Pojazd należy zwrócić w miejscu oznaczonym jako wypożyczalnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE