Raków-Cracovia. Zdjęcia kibiców

Autor: Marek Tęcza

Piłka nożna

Raków Częstochowa tylko zremisował z Cracovią. Kibice Medalików byli niepocieszeni ZDJĘCIA

Mistrz Polski, na swoim stadionie, nie wygrał z Cracovią. Mecz zakończył się podziałem punktów. Medaliki wyrwały jeden punkt dopiero pod koniec spotkania. Kibice Rakowa Częstochowa nie mogli być więc zadowoleni z postawy swojej drużyny.

Raków traci punkty z Cracovią

Wygląda na to, że Rakowowi nie leżą dość spotkania z Cracovią. Kolejne potwierdzenie mieliśmy w sobotę, 25 listopada. Ekipa Dawida Szwargi nie potrafiła pokonać krakowskiej drużyny na swoim stadionie. Mecz zakończył się remisem 1:1. A na trybunach pojawiło się niecałe 5 tys. kibiców.

Oto zdjęcia kibiców Rakowa:

Nie da się ukryć, że mistrz Polski rozczarował. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Nic dziwnego, że Cracovia wyszła na prowadzenie w 25 minucie za sprawą Virgila Ghity. Po przerwie Raków wziął się do pracy, aby odrobić straty. Piłkarze z Częstochowy byli jednak nieskuteczni. Remis udało się wywalczyć dopiero w samej końcówce spotkania.

Bartosz Nowak w 88 minucie zamienił rzut karny na gola. Sędzia podyktował jedenastkę za faul na Sorescu.

Na ten moment Raków zajmuje czwarte miejsce w tabeli. W 15 meczach ekipa Dawida Szwargi zgromadziła 28 punktów (8 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki).

Raków Częstochowa – Cracovia 1:1 (0:1)

0:1 Virgil Ghita (25), 1:1 Bartosz Nowak (88, rzut karny).

Raków: V. Kovacevic – Tudor, Racovitan, Rundic - Silva (82 Drachal), Kochergin, Lederman (82 Kovacevic), Plavsic, Cebula (71 Sorescu), Kittel (64 Nowak) – Crnac (46 Piasecki). Trener: Dawid Szwarga.

Cracovia: Madejski – Kakabadze (83 Śmiglewski), Jugas, Hoskonen, Skovgaard (71 Jaroszyński), Ghita – Bochnak (66 Rakoczy), Oshima, Atanasov (83 Knap), Makuch – Kallman (83 Rapa). Trener: Jacek Zieliński.

Żółte kartki: Tudor, Rundic – Skovgaard, Kakabadze, Jaroszyński, Oshima.