Rajza

i

Autor: Rajza na kole wokół zalewu / Facebook

Wsiądź na rower i objedź zalew wokół!

Rajza na kole wokół zalewu. Impreza już 11 maja w Imielinie

2024-04-22 18:36

W Imielinie odbędzie się "Rajza na kole wokół zalewu". Impreza już 11 maja, trwają zapisy chętnych na to wydarzenie.

Ruszyły zapisy na  "Rajza na kole wokół Zalewu". Już 11 maja w Imielinie odbędzie się rajd rowerowy nad Zalewem Dziećkowice. Będzie to dzień zrzeszający rodziny, przyjaciół, sportowców. Poza satysfakcją na miejscu na uczestników czekać będzie wiele atrakcji m.in. pokazy policyjne, strażackie oraz wodnego pogotowia ratunkowego - będzie żywiołowo. Ponadto zorganizowane zostaną też stoiska kulinarne, wiec nikt nie wróci do domu głodny ani spragniony.​

Uczestnicy do pokonania będą mieć trasę wokół zalewu Dziećkowice, czyli około 15 kilometrów. Przygotowane zostaną również trasy dla dzieci - o zdecydowanie krótszym dystansie.

- To właśnie szansa na to, by zacząć jeździć na rowerze. Jest to taka trasa, która może rozpocząć jazdę i przyłączyć się do tego, aby nasza młodzież zaczęła aktywnie spędzać czas, także nic tylko brać rower i pokonać tę trasę w takich pięknych i atrakcyjnych okolicznościach! - mówi Katarzyna Jarczyk, jedna z organizatorek.

Start rajzy na kole wokół zalewu już 11 maja, w sobotę o godzinie 11:00. Na wydarzenia można zapisać się internetowo, jak i stacjonarnie w dniu imprezy.