Racibórz: 30-latek brutalnie znęcał się nad dziećmi i żoną. Ich gehenna trwała trzy lata

i

Autor: slaska.policja.pl Racibórz: 30-latek brutalnie znęcał się nad dziećmi i żoną. Ich gehenna trwała trzy lata

Racibórz: 30-latek brutalnie znęcał się nad dziećmi i żoną. Ich gehenna trwała trzy lata

2022-10-24 11:35

Bił, wyzywał, dusił, groził śmiercią i tak od trzech lat. 30-latek z Raciborza zamienił życie swojej rodziny w prawdziwe piekło. W końcu policja uwolniła rodzinę z rąk oprawcy.

Racibórz: 30-latek brutalnie znęcał się nad małymi dziećmi i żoną. Ich gehenna trwała trzy lata

Koszmar rodziny z Raciborza zaczął się w 2019 roku. Wtedy to doszło do pierwszych sytuacji, w których 30-latek zaczął znęcać się najpierw nad żoną, a potem nad dwójką chłopców w wieku 5 i 7 lat. Mężczyzna z biegiem lat pozwalał sobie na coraz więcej. Groził śmiercią, szarpał, dusił, bił i poniżał. W końcu mama dwójki chłopców nie wytrzymała i zgłosiła się na policję. 

Policjanci tuż po zgłoszeniu zatrzymali 30-latka. W piątek raciborski sąd, na wniosek raciborskich śledczych i prokuratora podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 3 miesiące spędzi w izolacji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE