Quiz wiedzy ogólnej

i

Autor: pixabay

QUIZ

QUIZ wiedzy ogólnej i doświadczenia. Zaufaj intuicji i zdobądź komplet punktów

Quiz Wiedzy ogólnej jest wyjątkowy. Rozwiążesz go, gdy podążysz za zdrowym rozsądkiem. W tym quizie trzeba wyłączyć matematyczne myślenie, a posłużyć się logiką i doświadczeniem życiowym. Pytania quizowe wymagają zaufania intuicji. Uzyskanie wyniku 11/11 to rewelacja.

Niewiele jest quizów, które premiują doświadczenie w zwykłych sytuacjach życiowych i zdroworozsądkowe myślenie. Ale tak właśnie jest z tym QUIZEM wiedzy ogólnej. Tutaj przede wszystkim liczy się zdrowy rozsądek. Dzięki temu quizowi doświadczycie, że nawet najbardziej skomplikowane pytania dotyczące zegarka, termometra, poprawności językowej, czy też zasad dobrego wychowania, mają często bardzo proste odpowiedzi.

Quiz wiedzy ogólnej i doświadczenia

Wiedz ogólna to cały kompleks naszych doświadczeń życiowych i wiadomości, które przechwytujemy i odkładamy w pamięci, by wykorzystać w najbardziej zaskakującej sytuacji i czasie i miejscu. Zdrowy rozum, czy chłopski rozum oznacza zazwyczaj zdrowe podejście, bez silenia się na skomplikowane wywody, formułki i zawikłane rozwiązania. W quizie wiedzy ogólnej chodzi o to, aby zaufać intuicji. Często pierwsze skojarzenie, odpowiedź, jest tym właściwym. Skąd je znamy? Z doświadczenia. Dlatego, gdy przystąpicie do odpowiadania na pytania quizowe, porzućcie matematyczne rozumowanie, odprężcie się i uwolnijcie myśli.

QUIZ wiedzy ogólnej i doświadczenia. Zaufaj intuicji i zdobądź komplet punktów

Pytanie 1 z 11
Na początek coś łatwego. Chodzenie na bosaka oznacza gołą stopą. A gdy chodzisz bez skarpetek, ale w sandałach, to:

Gdy już rozwiążesz ten quiz, koniecznie udostępnij go na Facebooku i podziel się komentarzem. Daj szansę innym śmiałkom, aby podjęli wyzwanie quizu wiedzy ogólnej i doświadczenia.

Tytuły filmów po śląsku QUIZ Rozpoznasz filmy po śląskich tytułach?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś, co może być proste. "Chop co mo 10 lot do Abrahama" to tytuł serialu:
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE