TikTok

i

Autor: TikTok screenshot

TikTok

Quiz. Jak dobrze znasz trendy z TikToka? Znawcy TikToka poradzą sobie bez problemu

TikTok to obecnie jedna z najbardziej popularnych aplikacji na świecie. W Polsce wybuch jej popularności przypadł w czasie pandemii, kiedy pozamykani w domach młodzi ludzie desperacko szukali sposobu na zabicie czasu. Dziś aplikacja ma ponad miliard aktywnych użytkowników na całym świecie. Ale czy wszyscy tak dobrze się odnajdują w TikTokowym świecie? Jak dobrze znasz trendy na TikToku? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jeśli oglądasz TikToka od czasu pandemii i nie unikasz angielskojęzycznych twórców - ten quiz jest dla Ciebie! Zebraliśmy 10 pytań dotyczących trendów, modnych na platformie w przeciągu ostatnich trzech lat. Niektóre pytania dotyczą kultowych sformułowań, używanych jako dźwięki lub komentarze. 

Uwaga! Duża część pytań została wyrażona w języku angielskim, ponieważ to właśnie w tym języku funkcjonuje większość TikTokowych trendów. To quiz tylko dla odważnych i wygrać go może jedynie ktoś, kto nałogowo scrolluje TikToka całymi dniami. Jeśli raz na ruski rok włączasz aplikację, żeby pooglądać polskich twórców - nie masz szans! Quiz mogą wygrać tylko prawdziwe SLAY QUEEN! 

QUIZ Jak dobrze znasz trendy z TikToka? 10/10 tylko dla prawdziwych SLAY QUEEN

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Dokończ zdanie: "Me, obssesed with me?":
Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE