Targi PupiLove w Katowicach

i

Autor: Photo Art Service

Wiadomości

PupiLove Targi w Katowicach. W Galerii Libero zebrali się miłośnicy psów i kotów ZDJĘCIA

24 września, już po raz kolejny, w katowickiej galerii Libero odbyło się jedno z najbardziej sympatycznych wydarzeń dla miłośników psów i kotów, czyli PupiLove Targi.

PupiLove Targi w Katowicach. Kolejna odsłona za nami

W niedzielę, 24 września, w galerii Libero w Katowicach miała miejsce kolejna edycja targów PupiLove. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które kochają domowe zwierzaki.

Tego dnia wszyscy zainteresowani mogli w jednym miejscu spotkać najfajniejsze psie, jak i kocie marki. Nie zabrakło stoisk ze zdrowymi karmami czy smakołykami. W Libero można było także kupić wszelkie spacerowe, jak i domowe akcesoria - szelki, obroże, wdzianka czy legowiska. Naprawdę było z czego wybierać. 

Kolejna edycja tego wydarzenia przyniosła jeszcze więcej wystawców. Pojawiło się sporo marek, które oferują unikalne produkty dla zwierząt. Jak widać na powyższych zdjęciach - chętnych nie brakowało. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE