Przez śląskie miasta przejadą luksusowe samochody. To orszak Świętego Mikołaja!

2022-11-30 19:25
pixabay
Autor: fot. Pixabay

Przez Piekary Śląskie, Bytom, Rudę Śląską i Katowice przejedzie orszak Świętego Mikołaja w super sportowych samochodach. Grupa zaprzyjaźnionych ze sobą przedsiębiorców organizuję event charytatywny. Podczas postoju w każdym z tych miast zostaną rozdane upominki dla najmłodszych oraz przeprowadzona zbiórka pieniędzy na wybrany Dom Dziecka.

Sportowe auta wyjadą na śląskie ulice w szczytnym celu. Już 4 grudnia odbędzie się Mikołajkowy Przejazd Samochodowy. Luksusowe pojazdy pojawią się na rynku w Bytomiu już o godzinie 11:00, o 12:30 na rynku w Rudzie Śląskiej, a o 14:00 na świątecznym jarmarku w Katowicach. Ulicami śląskich miast przejadą samochody takie jak Mercedes klasy G, Porshe, MClaren, a także Picup. Każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z tymi sportowymi autami podczas ich postoju. 

Jeden z naszych Mikołajów jest bardzo taneczny, także będzie rozkręcał imprezę na pace dużego samochodu. Tam zostanie zamontowany sprzęt muzyczny, na pewno będzie wesoło - mówi Dominik Wieczorek, organizator wydarzenia:

Podczas postojów odbędzie się również zbiórka pieniężna. Zebrane środki trafią do jednego ze śląskich Domów Dziecka. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych - święty Mikołaj, który przyjedzie sportowymi samochodami gwarantuje, że już zapakował bagażniki słodkimi prezentami...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE